Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal ve Bireysel müşterilerimizin zorlu bürokratik engellere takılmadan, saatlerce konsolosluk kuyruğunda bekleyip gereksiz evraklarla uğraşmadan ve gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında Bursa'da kolayca vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek Resmi kanallara ve Ülke konsolosluklara sunarak sonuç odaklı vize işlemlerinizi çözüyoruz.T.C. Turizm Bakanlığı’ndan “A” Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi’ne sahip olan Florida Travel Agency 2015 yılından itibaren sektörde hizmete başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti, araç kiralama, otel konaklama, vize işlemleri, kongre ve organizasyonlar da profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermektedir.Vizyonumuz


Benzerlerimiz ve rakiplerimize göre farklılık yaratarak lider olmak, bir adım önde olmak. Örnek şirket olma bilinciyle standart ve beklentileri aşarak her ortamda başarılı olmak için rekabete açık, kararlı, sorumlu ve farklı olmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima dürüst olmak. Ekip ruhu ile hareket ederek sonuç odaklı olarak çalışmaktır.


Misyonumuz


En güvenilir, en verimli satış politikaları oluşturarak müşterilerimiz için değer yaratmak ve müşteri memnuniyetini beklentilerin üzerine çıkarmak. Sektördeki geleceği görüp değerlendirebilen, diğer firmalar ile rekabet edebilen, kârlılık oranı yüksek örnek bir şirket olmak. Emniyet ve çevreye duyarlı, bireye ve topluma saygılı olarak yürürlükteki yasalar, yönetmelikler, ve mevzuatlara uygun davranmak. Kalite ve özveri ile 7/24 saat prensibine göre hizmet sunmak. Çalışanlarımız ve hissedarlarımız için değer yaratarak, lider şirket olmaktır.

En Kolay Vize

Kurumsal ve Bireysel müşterilerimizin zorlu bürokratik engellere takılmadan, saatlerce konsolosluk kuyruğunda bekleyip gereksiz evraklarla uğraşmadan ve gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında Bursa'da kolayca vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek Resmi kanallara ve Ülke konsolosluklara sunarak sonuç odaklı vize işlemlerinizi çözüyoruz.

İletişim

Konak Mh. 1. Badem Sk. Lotus Plaza B Blok Kat:2 Ofis No: B27 Nilüfer – Bursa

02242423323

info@enkolayvize.com.tr

Bu site Florida Travel kuruluşudur.

TÜRSAB | Acente No: 9061

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?